درباره ما

رهیافت زمان در یک نگاه

اهداف شرکت

برخی مشتریان ما

رهیافت در یک نگاه

معرفی مجموعه رهیافت

شرکت «ره یافت زمان» شناخته شده با نام «رهیافت»

شرکت «ره یافت زمان» شناخته شده با نام «رهیافت»، پیشرو در ارائه راه حل های جامع و کاربردی پروژه های زیر ساختی فناوری اطلاعات و راهکارهای دسترسی به سیستم های اطلاعاتی یکپارچه می باشد. این شرکت با تعریف نیازمندی ها و مشخصات انحصاری جهت هر کدام از مشاغل و صنایع مختلف، شرکت ها، ادارات و نهادها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی به طور جداگانه، بهترین شرایط مربوطه را جهت تحقق به اهداف عالیه مهیا می سازد. ما با تکیه بر ده ها تجربه ی کاری در زمینه های تخصصی و مشتریانی وفاردار که از سرمایه های کلیدی رهیافت محسوب می شوند؛ مسیر موفقیت را با سرعت بسیار بالا طی می کنیم. این مجموعه در سال 1384 از قرارگیری پیشگامان فناوری شیرپوینت و کلیک ویو ایران در کنار یکدیگر، و با راهبرد بکارگیری خلاقیت‌های فردی در چارچوب کارگروهی و در جهت توسعه راه‌ حل‌های هوشمندانه و بدیع، کار خود را شروع کرد تا سرانجام در سال 1392 منجر به ثبت رسمی این شرکت با عنوان «ره یافت زمان» گردید. از اینرو همواره نوآوری و خلاقیت از ارزش های کلیدی و مثبت این شرکت بوده‌ است که آن را در ادامه راه یاری داده است.

زمینه اصلی فعالیت های رهیافت به شرح زیر می باشد:

  • مشاوره و پیاده سازی راهکارهای هوشمندی کسب و کار
  • سامانه های اطلاعاتی و مدیریت دانش سازمانی
  • سامانه مدیریت پروژه سازمانی
  • پورتال های اطلاع رسانی اینترنتی
  • پورتال های سازمانی و اتوماسیون های اداری
  • راهکارهای مبتنی بر شیرپوینت 2013 و پراجکت سرور 2013
logoMIX

اهداف رهیافت

01

مشتری مداری

ما و کارفرمایانمان به چشم شریک تجاری به یکدیگر می نگریم و این نگاه، سبب پایبندی و بهره مندی افزون تر از قانون همیشه موفق برد-برد می شود. تلاش و تمرکز ما معطوف به کسب و جلب رضایت مشتریان است. باور ما در رهیافت بر این است که مشتری راضی‌تر، بازار مطمئن‌تر، موفقیت افزون‌تر و پایداری بیشتر را به همراه خواهد داشت. از آنجائیکه صداقت و انصاف با خود و مشتری سبب ایجاد روابط کاری بلندمدت می شود، لذا حرمت گذاشتن به مشتری و نیازها و نظرات وی و پایبندی به اخلاق حرفه‌ای در شرکت ما یکی از ارزش های اساسی تلقی می‌شود.

02

خلاقیت و نوآوری

در صنعت ما، این ویژگی جزء جدایی ناپذیر موفقیت و رشد قلمداد می‌شود، لذا ما برای ارائه خدمات ارزنده به شرکای تجاری و توسعه پایدار برای کارکنان، و در نهایت برای رشد و تعالی ایران، برای این ویژگی ارزش شایانی قائل هستیم و با تلاش در جهت فراهم آوردن محیط مناسب، فرایند بروز خلاقیت و نوآوری را تسهیل می بخشیم.

03

چابکی

محصولاتی ما، با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی از چابکی بالایی برخوردار است. این ویژگی باعث می شود تا مشتریان محصولاتی داشته باشند که با تعییرات شگفت آور لحظه ای همخوانی بسیار بالایی دارد. درنتیجه به تصمیم گیری بهتر و دقیق تر و سریع تر منجر خواهد شد.

04

تعهد و آموزش مستمر

اعضای این مجموعه به تعهدات خود مفتخر هستند و خطاهای خود را می پذیریند. در رهیافت ما به کاری که انجام می دهیم اشتیاق ویژه ای داریم و در جهت کمال جهد می کنیم. ما در قبال عملکردمان مسئولیت پذیر هستیم و در جهت بهبود مستمر از آموزش مداوم بهره می جوییم.

05

کار گروهی و احترام

مجموعه ی رهیافت برای تخصص ها، چشم انداز ها و تجربیات گسترده و متفاوت احترام قائل است و با دیگران همانطور رفتار می کند که دوست دارد با آن رفتار کنند. دیدگاه ما به کار، تلاش تیمی است که بسیار فراتر از دیدگاه فردی می باشد.

06

مشاوره و پشتیبانی

شرکت رهیافت این آمادگی را دارد که به طرق مختلف برای سازمان‌هایی که می‌خواهند فعالیت‌های Administration خود را برون‌سپاری نمایند، خدمات پشتیبانی را ارائه نماید. به طور کلی می‌توان به روش‌هایی نظیر ارائه خدمات پشتیبانی ساعتی حضوری و ماهیانه و پروژه‌ای، پشتیبانی تلفنی و الکترونیکی و ارائه خدمات پشتیبانی مدیریتی-اطلاعاتی به صورت پروژه‌ای و خدمات hosting اینترنتی اشاره نمود. این پشتیبانی، شامل راه‌اندازی سامانه‌ای مربوط به اعلام مشکل، پیگیری و مدیریت رویدادهای مرتبط با آن می‌باشد که به مدیران فناوری، امکان بررسی و بهینه‌سازی امور مرتبط به رفع ایراد را می‌دهد.