تجزیه و تحلیل های هدایت شده

اتخاذ تصمیمات سریع تر و بهتر بر اساس اطلاعات صحیح

qlikview

کلیک ویو

qliksense

کلیک سنس

GIS

اطلاعات جغرافیایی روی نقشه

1-1-2-FeatScroll-Control-1280x720-animated

کشف حقایق پنهان با کلیک ویو

با نگاه به داده های خود در قالب نمودارهای گرافیکی متنوع، به نگاهی عمیق تر، جامع تر و خلاقانه تر از داده های سازمان خود دست خواهید یافت.

«کلیک ویو» یک راهکار جامع و انعطاف پذیر هوشمندسازی کسب و کار سازمان شما می باشد؛ تا با بهره گیری از تکنولوژی جدید و بسیار کاربردی  In Memory Associated Search  و محاسبات در لحظه، سطحی از بینش و شهود واقعی و زنده از حقایق سازمانتان را  ایجاد می نماید. همین امر منجر به توانمند شدن کاربران کسب و کار توسط تصمیم گیری های خلاقانه و نوآورانه می شود.

بار گذاری حجم بالایی از اطلاعات با سرعت بسیار زیاد

جمع آوری داده ها از منابع مختلف و گردآوری و یکپارچه سازی آن ها در یک پایگاه داده واحد

کلیک ویو نرم افزاری است که امکان باز یافتن و تطبیق دادن داده ها را از منابع گوناگون ، فراهم می‌کند. با بارگذاری در برنامه، داده ها در مسیری که فهم و کار با آن‌ها آسان تر باشد، ارائه می شوند.

بستر هوش کسب و کار برای تبدیل داده ها به دانش

جستجوی شگفت انگیز و استخراج نتایج موردنظر از انبوه اطلاعات موجود در پایگاه داده سازمان

این نرم افزار هر کسب و کار و کاربر های فنی را قادر می سازد تا داده های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کنند، و به آن‌ها کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم گیری در مورد مسائل سازمانی است، تصمیمات موثر و بهتری مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند.

کلیک ویو چهارمین نرم افزار هوش تجاری در دنیا

کشف روابط بین داده ها

این راه حل با استفاده از تکنولوژی انحصاری خود می تواند با محاسبات در لحظه، سطحی از بینش و شهود صحیح از حقایق سازمان را از طریق اکتشاف اطلاعات ایجاد کند.

کلیک سنس، دقیق و همراه

مجموعه منحصر به فردی است که ابهامات موجود در استفاده از کلیک ویو​ را با خود ندارد.

کلیک سنس محصول جدید شرکت Qlik Tech است که به تازگی و پس از استقبال شگفت انگیز دنیای اطلاعات از نرم افزار «کلیک ویو» روانه بازار تکنولوژی شده است.
در واقع کلیک سنس ارتقا یافته کلیک ویو نیست بلکه این شرکت معتبر با اضافه کردن قابلیت های جدید به این محصول شگفت انگیز باعث تحولی در جهت استفاده ساده تر و در دسترس آن شده است. ما معتقدیم این ویژگی ها در فضای فناوری اطلاعات، کار با آن را برای کاربران دلپذیرتر می سازد.

do-the-unimaginable_imageleft

مقایسه کلیک ویو و کلیک سنس

«کلیک ویو» کاربران را در جستجو و کشف پاسخ سوال هایی که از کنکاش در داده های بسیار زیاد و حجیم منتج خواهد شد؛ توانمند می سازد.
بصری سازی نتایج استخراج شده از بررسی داده ها، حس دلپذیری را به کاربران منتقل می کند. در واقع قابلیت استفاده از گجت ها و داشبوردها بصورت متمرکز گزارش گیری را تسهیل کرده و به تصمیم گیری ها سرعت می بخشد.
«کلیک سنس» مجموعه منحصر به فردی است که ابهامات موجود در استفاده از کلیک ویو​ را با خود ندارد؛ لذا عملکرد آنرا قابل فهم تر نموده است. اضافه شدن ویژگی هایی همچون وب بیس بودن و وجود نسخه های موبایل و تبلت؛ منجر به چابکی و پویایی بیشتر در بهره برداری از آن شده است. بنابراین سرعت و سادگی استفاده از آن قابل تامل است.​ از طرفی بازی با گجت ها و داشبوردها جنبه ی سرگرمی دارد و همین امر منجر به عدم خستگی کاربران خواهد بود. بصری سازی داده ها را ملموس تر ساخته و به سادگی الگوهایی از داده ها که از دست رفته است را مشخص می کند.

قابلیت های مهم کلیک سنس

 • چابکی در گزارش گیری
 • داستان سرایی داده
 • ادراک داده
 • بصری سازی هوشمند
 • پویایی در استقرار
 • طراحی واکنش گرا
 • کاربری آسان
 • نسخه موبایل و تبلت

سیستم داشبورد جغرافیایی کلیک ویو

شرکت روشمند با همکاری شرکت رهیافت مفتخر است برای اولین بار در ایران با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های به کار رفته در سیستم های نمایش نقشه های جغرافیایی و بومی سازی آن ها، ماژول QMap را بر روی نرم افزار کلیک ویو ارائه دهد.

امروزه با پیشرفت سیستم های هوش تجاری و داشبورد نیاز به نمایش نقطه ای و منطقه ای اطلاعات بر روی نقشه های جغرافیایی در این سیستم ها بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. با توسعه ابزارها و زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری نقشه های جغرافیایی، تکنولوژی و ابزار لازم جهت ایجاد سیستم های داشبورد جغرافیایی فراهم آمده است. یکی از ابزارهایی که این نیاز در آن احساس می شد، ابزار کلیک ویو است.

1-1-1-PO1-AllDevices-1280x720

قابلیت های مهم کلیک سنس

 • چابکی در گزارش گیری
 • داستان سرایی داده
 • ادراک داده
 • بصری سازی هوشمند
 • پویایی در استقرار
 • طراحی واکنش گرا
 • کاربری آسان
 • نسخه موبایل و تبلت