فرآیندساز رهیافت مبتنی بر Nintex

توسعه و اجرایی سازی فرآیندهای سازمانی بدون نیاز به کدنویسی 

WorkFlow For Project Server

Forms

WorkFlow

nintex-workflow-quick-easy

گردش کاری نینتکس

هر روز، هزاران نفر از وظایف، مراحل و فرایندها، تیم خود را مدیریت می‌کنند. بهینه‌سازی این فرایندها و سازماندهی چگونگي انجام آنها از اهميت زيادي برخوردار است. براي رسيدن به اين مهم نيازمند ابزاري كامل و جامع وجود دارد. با استفاده از راهکارهای Nintex، می‌توانید فرایندهای پیچیده را به صورت اتوماتیک و ساده ساده توليد كرده و صرفه‌جويي زيادي در زمان توليد و انجام فرايند ايجاد كنيد.
گردش کاری نینتکس ابزاری است که به شیرپوینت متصل شده و با استفاده از قابلیت های فراوانی که در ایجاد و تولید فرآیندهای سازمانی دارد، به راحتی امکان طراحی و ایجاد گردش کارها و فرآیندهای سازمانی را به كاربران مي‌دهد.
يكي از قابليت‌هاي نينتكس اين است كه بدون کدنویسی می‌توانيد از امکانات این ابزار قدرتمند در جهت تولید فرآیندها استفاده كنيد .همچنین می‌توانید با استفاده از محیط نینتکس به راحتی فرآیندهای پیچیده را ترسیم و تولید کنید.
نينتكس علاوه بر قابلیت های فوق، امکان یکپارچه سازی فرآیندها در شیرپوینت با انواع نرم افزارهای CRM، BizTalk، Active Directory، SQL Server و … را نیز دارا می‌باشد .

ویژگی های کلیدی فرآیندساز نینتکس

  • توسعه پذیر و قابل سفارشی سازی
  • طراحی با قابلیت Drag & Drop
  • سازگار با امکانات شیرپوینت
  • امکان چاپ فرآیند طراحی شده
  • پشتیبانی از فرآیند های تکرار شونده

فرم ساز نینتکس

قابلیت ایجاد فرم‌های سفارشی در محیط شیرپوینت را فراهم می‌كند. با استفاده از این ابزار، به سهولت می‌توانید فرم‌های سازمانی را از طریق رابط کاربری ویژوال طراحی و تولید كنيد.

گردش کاری برای مدیریت پروژه

يكي از ابزاري كه براي تكميل محصول پراجكت سرور مايكروسافت مي‌تواند مورد استفاده قرار گيرد، نينتكس مربوط به پراجكت سرور است كه براساس آن کاربران مایکروسافت پراجکت سرور ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۳ به راحتی مي‌توانند جریان‌های کاری گرافیکی، تحت وب و بدون کدنویسی را ایجاد و در پراجکت سرور استفاده كنند.